26 Ocak Dünya Gümrük Günü Futbol Turnuvası Sonuçlandı

      Bölge Müdürlüğümüz tarafından organize edilen, bu sene dördüncüsü düzenlen  26 Ocak Dünya Gümrük Günü Futbol Turnuvası oynanan final, üçüncülük ve veteran maçları ile sonuçlandı. Gayet çekişmeli ve eğlenceli geçen turnuvanın son maçlarını; başta Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun olmak üzere idarecilerimiz, personelimiz ve aileleri  takip etti. 
      Final maçında; Antalya Gümrük Müdürlüğü, Antalya Havalimanı Gümrük Müdürlüğünü Resul Settaşı'nın attığı iki golle 2-0 mağlup ederek şampiyon oldu. Antalya Gümrük Müdürlüğüne şampiyonluk kupası ve madalyalarını Bölge Müdür Yardımcımız Soner Karadeniz takdim etti. Turnuvayı ikinci tamamlayan  Antalya Havalimanı Gümrük Müdürlüğüne kupasını Bölge Müdür Yardımcımız Celal Sarıaltun verdi.
      Üçüncülük maçında ise Antalya Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü-TASİŞ Karmasını 3-1 mağlup etti. Antalya Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğüne kupasını Bölge Müdürlüğümüzde görevli Şube Müdürü Mahmut Nedim Gürtekin takdim etti.
      Ayrıca, Bölge Müdürlüğümüz ve bağlantılarında görevli 35 yaş üstü personelin katıldığı veteran maçı eğlenceli anlara sahne oldu.