26 Ocak Dünya Gümrük Günü Coşkuyla Kutlandı

"Ekonomik kalkınma için güvenli bir iş ortamı" teması altında kutlanan 2018 yılı 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Bölge Müdürlüğümüzde coşkuyla kutlandı.

Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu'nu  Ziyaret

Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun, 26 Ocak Dünya Gümrük Günü nedeniyle Valimiz Sayın Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret etti.
 

Atatürk Anıtına Çelenk Konulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı.

Bölge Müdürlüğümüzce 26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde, Antalya Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk konuldu. Çelenk konulması ardından, Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando Ekibi eşliğinde bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Törene başta Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun olmak üzere idarecilerimiz ve personelimiz katıldı.

Vali Yardımcımız Sayın Ekrem Büyükata Ziyareti

Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun, 26 Ocak Dünya Gümrük günü nedeniyle Vali Yardımcımız Sayın Ekrem Büyükata'yı makamında ziyaret etti.

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan Solmaz Ziyareti

Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun, 26 Ocak Dünya Gümrük günü nedeniyle Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan Solmaz'ı makamında ziyaret etti.

 Dünya Gümrük Günü Liyakat Sertifikası

26 Ocak Dünya Gümrük Günü münasebetiyle Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci Bakanlık personeliyle bir araya gelerek Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı ile il özel sektör temsilcileri arasından seçilen 20 kişiye "Dünya Gümrük Örgütü Liyakat Sertifikası" verdi. Düzenlenen törende, Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci tarafından, Bölge Müdürlüğümüz bağlantısı  Dalaman Havalimanı Gümrük Müdürlüğünde görevli Muayene Memuru Can Demirci' ye  “Liyakat Sertifikası” verildi.

Bölge Müdürlüğümüzde 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması
 

İdarecilerimiz ve personelimiz, Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun'un 26 Ocak Dünya Gümrük Gününü makamında tebrik etti.

Yemin Töreni
 
 

Eğitim ve staj süresini başarı ile tamamlayan Bölge Müdürlüğümüz ve bağlantılarında görevli personelimiz, Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun, idarecilerimiz ve personelimizin hazır bulunduğu törenle yemin ettiler.

Fidan Dikimi

 

26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri kapsamında; Antalya Belenbaşı mevkisinde bulunan Batı Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Hatıra Ormanına fidan dikildi. Etkinliğe başta Bölge Müdürlerimiz Soner Karadeniz ve Cela Sarılatun olmak üzere personelimiz katıldı. 

 Kahvaltı


26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri kapsamında, Bölge Müdürlüğümüz tarafından kahvaltı organize edildi. Kahvaltıya başta; Antalya Valiliği Havalimanı Mülki İdare Amiri Sayın Aydın Ergün, Vali Yardımcımız Sayın Mustafa Özkaynak, Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun, Bölge Müdür Yardımcılarımız Soner Karadeniz, Celal Sarıaltun ve Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Dizerkonca olmak üzere idarecilerimiz, personelimiz ve aileleri katıldı. 

Doğa Yürüyüşü

 

26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri kapsamında Bölge Müdürlüğümüz tarafından doğa yürüyüşü düzenlendi. İlimiz "Düzlerçamı Yaban Hayatı  Alanında" gerçekleştirilen yürüyüşe, başta Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun, Bölge Müdür Yardımcılarımız Soner Karadeniz ve Celal Sarıaltun olmak üzere idarecilerimiz, personelimiz ve aileleri katıldı.
 


 

26 Ocak Dünya Gümrük Günü 4. Futbol Turnuvası

26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde bu sene dördüncüsü düzenlenen futbol turnuvası Antalya Gümrük Müdürlüğü Futbol  Takımının şampiyonluğu ile sonuçlandı. Ayrıca 40 yaş üzeri idareci ve personelimizin katıldığı gösteri maçı düzenlendi.