Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü

Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü - Antalya

 


Kuruluşu
Ankara Tasfiye İşletme Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte iken 22/11/2011 tarihinden itibaren Batı Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantısı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğünde bir adet 150 m2’lik Tasfiyelik Eşya Ambarı, bir adet 650 m2’lik Kaçak Eşya Ambarı, bir adet 750 m2’lik Geçici Depolama Alanı ve 3000 m2’lik  Supalan Sahası ile geçici bırakılan ve kesin terk edilen araçlar ile kaçak araçların teslim alındığı 12.240 m2’lik Araç Sundurma Alanı bulunmaktadır.
Faaliyet Alanı :
Antalya, Burdur ve Isparta İlleri İşletme Müdürlüğümüz faaliyet alanında yer almakta olup Antalya İlinde; Antalya Gümrük Müdürlüğü, Havalimanı Gümrük Müdürlüğü Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü, Alanya Gümrük Müdürlüğü,  Kaş Gümrük Müdürlüğü, Finike Gümrük Müdürlüğü ve Isparta İlinde Isparta Gümrük Müdürlüğü faaliyet alanı içerisinde yer almaktadır.
İşletme Müdürlüğümüz Liman Caddesi TMO Yanı Büyükliman /ANTALYA adresinde yer alan bir bölümü Antalya Gümrük Müdürlüğünce kullanılan Müdürlüğümüze ait 3 katlı Hizmet Binasında hizmet vermektedir.
 
İletişim
Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü
Liman Mahallesi Liman 2. Cad. 
Tasiş Binası No:28
Antalya
Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) : antalyatasfiyeisletmemudurlugu@gtb.hs01.kep.tr
                                                        antalyatasfiyeisletmemudurlugu@gtb.hs03.kep.tr
                                       e-posta : antalyatim@gtb.gov.tr

Tel         : (0 242)  259 03 80
Faks     : (0 242]   259 12 47